Нова товарна категорія

Представляємо нову товарну категорію – Посуд під торговельною маркою Hölmer: каструлі, сотейники, сковороди, термоси, френч-преси, гейзерні кавоварки.

Раді повідомити, що ми розширили продуктову лінійку новим напрямом – Посуд. Ми ретельно відібрали фабрики, на яких виробляється продукція Hölmer. Тому весь посуд Hölmer відповідає високим стандартам та має високу якість у поєднанні з доступними цінами.

На сьогодні, асортимент посуд Hölmer представлено товарами:

  • Каструлі, сотейники, набори посуду;
  • Сковороди;
  • Гейзерні кавоварки;
  • Френч-преси;
  • Термоси.

Каструлі, ковші (18)

Сковороди (53)

Гейзерні кавоварки (6)

Термоси (9)

Френч-преси (10)

Каструлі, сотейники та набори посуду

Каструлі, сотейники та набори посуду виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі 18/10. Мають елегантний дизайн, а спеціальне 7-шарове термоакумулювальне дно забезпечує рівномірне нагрівання, добре акумулює тепло та рівномірно його розподіляє. Сумісні з усіма типами варильних поверхонь, включаючи індукційну.

Сковороди

Усі сковороди Hölmer маю гарний та сучасний дизайн, тож вони будуть гарною прикрасою для будь-якої кухні. Всі серії сковорідок підходять для всіх типів плит. Модельний ряд сковорідок представлено п’ятьма серіями: Natural, Star Chef, Modern, Elegance та Fiesta.

Hölmer Natural – серія сковорідок вироблена із литого алюмінію, з товщиною дна 3,5 мм та антипригарним покриттям PFULTON. Підходить для всіх плит – газових, електричних, керамічних та індукційних. До замовлення доступні сковороди як з кришкою, так і без.

Hölmer Star Chef – серія сковорідок вироблені із кованого алюмінію, з товщиною дна 2,5 мм та антипригарним покриттям PFULTON. Підходить для всіх плит – газових, електричних, керамічних та індукційних. До замовлення доступні сковороди як з кришкою, так і без.

Hölmer Modern – серія сковорідок вироблені із кованого алюмінію, з товщиною дна 3 мм та антипригарним покриттям PFULTON. Підходить для всіх плит – газових, електричних, керамічних та індукційних. До замовлення доступні сковороди як з кришкою, так і без.

Hölmer Elegance – серія сковорідок вироблені із кованого алюмінію, з товщиною дна 3 мм та антипригарним покриттям PFULTON. Підходить для всіх плит – газових, електричних, керамічних та індукційних. До замовлення доступні сковороди як з кришкою, так і без.

Hölmer Fiesta – серія сковорідок вироблені із кованого алюмінію, з товщиною дна 2,5 мм та антипригарним покриттям PFULTON. Має інтегровану систему дозування олії. Підходить для всіх плит – газових, електричних, керамічних та індукційних. До замовлення доступні сковороди як з кришкою, так і без.

Гейзерні кавоварки

Гейзерні кавоварки Hölmer представлені у двох кольорах: чорному та металевому, та мають три об’єми: 150 мл, 300 мл та 450 мл. Корпуси кавоварок виготовлені із міцного металу алюмінію, який стійкий до деформації Обидві моделі мають зручну бакелітову ручку яка не нагрівається та не ковзає.

Френч-преси

Френч-преси Hölmer мають дві серії: Exquisite та Honeyed.
Hölmer Exquisite має металічний колір підставки та об’єми: 350 мл, 600, мл, 800 мл та 1 л, а серія Honeyed представлена у двох кольорах: чорний та темно-бірюзовий з об’ємами: 350 мл, 800 мл та 1 л.

Термоси

Вакуумні термоси Hölmer виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, мають три кольори: чорний з soft touch покриттям, металевий та оливковий, та об’єми: 500 мл, 750 мл та 1 л.